Doğum Günü Fiyatları

DOĞUM GÜNÜ FİYATLARI

Yılda bir kutlanan doğum günü partilerinin yaklaşmasıyla minik çocuklarımızı heyecan sarar. Bizde bu heyecanlarını tamamlamak için organizasyon şirketlerine başvururuz. Çocuklar ve büüykler için harika paketlerimiz bulunmaktadır.

Çocuklar için ayrıca renkli etkinlik ve eğlence showları düzenliyoruz. Uygun fiyatlı doğum günü paketlerine bakabilirsiniz. Çocuklar için müzikal sosis balon, bubble show veya sihirbazlık gösterisi yapıyoruz. Ayrıca etkinlik olarak survivor parkurları kurup yarışıp eğlenmelerini sağlıyor yada karaoke ekipmanı kurup parti düzenliyoruz.

 Doğum günü organizasyonları için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU FİYATLARI

Eğlence anlayışınıza uygun renkli etkinlik ve gösteri paketlerimiz sizler için yenilendi. Yeniden tasarlanan konsept doğum günü süslemeleri ve catering hizmetleri ayrıca yenilendi.

Farklı eğlence arayan aileler için sihirbazlık gösterisinden hazine avı etkinliği ve keşfedebilecekleri eğlenceli bilim atölyesine kadar bir çok etkinliğimiz uygun fiyatlarla sunuluyor. En farklı yarışma etaplarıyla çocukların bayıldığı survivor heyecanı parkurlarla doğum günü partilerinize geliyor. Çocukların hayallerini süsleyen bubble show ile renkli bir köpük balon gösterisi doğum günü partilerini unutulmaz kılmaya hazır. Büyükler için ayrıca karaoke hizmetimiz bulunmakta. Karaoke partisi ile organizasyonlara karaoke sistemi kiralıyor ve davetlilerin eğlenmek istediği en unutulmaz anlarda ortaya çıkıyoruz. Palyaço kiralama ile animatör abi ve ablaların müzikli animasyonu ile çocukların güvenli bir şekilde eğlenmeleri bize ait. Origami etkinliği ve taş boyama atölyeside doğum günü partilerini bir aktivite ve sanat havasına büründürüyor.

Sizler için sunduğumuz uygun fiyatlı paket ve doğum günü kampanyalarında faydalanmak için bizi arayın. Çocukları eğlendirmek ve partiyi şölen havasına büründürmek için buradayız.