Doğum Günü Paketleri

DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİ

En eğlenceli doğum günü partileri ve eğlence organizasyonlarında çocuklara palyaço kiralama hizmeti ve müzik animasyonu ile animatör abinin oyunlarıyla şenlenen çocukları eğlendirme hizmeti veriyoruz.

PALYAÇO HİZMETİ  200 TL

2 saatlik animasyon oyunları, yüz boyama aktivitesi, şekilli sosis balonlar ve minik ses çalarıyla gelerek müzikli animasyon oyunlarıyla eğlendiriyor.

SURVİVOR KİDS ORGANİZASYONU   700 TL

1.30 saatlik survivor parkurları kurup yarışmalarını sağlıyoruz. 7 farklı parkur olmakta.

EĞLENCELİ BİLİM DENEYLERİ   600 TL

1.30 saat süren eğlenceli bilim deneyleriyle çocuklar keşfederek çılgın deneylerle eğleniyorlar. En sevdikleri slaym – zıp zıp macun özel kapatlı poşette hediye edilliyor. 7 Farklı temada bilim deney etkinliği yapılıyor çocuklara. Etkinlik sonunda çocuklara isim ve soyisimlerinin yazılı olduğu başarı sertifika belgeleri dağıtılıyor.

SİHİRBAZ GÖSTERİSİ  600 TL

Sihirbazlık gösterisiyle ortalama 30 dakika süren canlı hayvanlı interaktif show gerçekleştiriliyor.

KARAOKE PARTİSİ 600 TL

2 saat süren karaoke partisiyle çocuklar ve anneler şarkılar söyleyip dans edip eğleniyorlar. Karaoke sisteminin içinde just dansta bulunmaktadır ve fiyata dahildir. Çocuklar isterse 1 saat karaoke 1 saat just dance yapabilirler.

STANDUP GÖSTERİSİ     750 TL

Ortalama 7 yaşından 15 yaşa kadar uygun tek kişilik komedi gösterisi yapılmaktadır. Konular ve hikayeler belirtilen yaş aralığına uygundur. Gösteri uygun olduğu takdirde interaktif gerçekleştirilir. Gösteriyi Cem Aydın yapmaktadır.

ALEVBAZ veya JONGLÖR GÖSTERİSİ  750 TL

Gösteriler 30 dakika sürmektedir ve her ikş gösteride alevbaz showu veya jonglör gösterinde canlı hayvanlar bulunmaktadır.

MÜZİKAL SOSİS BALON SHOW  400TL

Müzikal sosis balon şovu 1 saat sürmektedir ve gösteri özellikle doğum günü çocuğuyla interaktif gerçekleştirilir.

BUBBLE SHOW – KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ  500 TL

Bubble şovu 30 dakika sürmektedir ve gösteri 3 aşamadan oluşmaktadır. Minik ateş veya sis showu – orta ve küçük ölçekli köpük balon gösterisi ve finalde tüm çocukların heyecanla bekledikleri dev balon gösterisi. Gösteri sonunda tüm çocuklar tek tek dev kocaman bubble balonun içine girip hatıra fotoğrafı çektirirler.

MAKE UP MAKYAJ ETKNİLİĞİ   500 TL

Ortalama çocuk sayısına göre 2 saat süren make up etkinliği tüm çocukların istekleriyle yüz veya el, kollarına katalogdan seçtikleri resmin makyajla çizilmesi etkinliğidir. Yüzlerce görselden yani katalogdan istediklerini seçen çocuklar makyak yapan profesyonel ekip ablaya isteklerini belirtirler.

HAZİNE AVI ETKİNLİĞİ   400 TL

1 saat süren etkinlik öncelikle çocukların 3 ayrı gruba ayrılıp renk gruplarını belirlemelerinin ardından ilk sürpriz olan tatlandırma hazinesi aramaya başlarlar. Şeker ve çikolata hazinesiyle ağızları tatlanan çocuklar oryantaring hazien haritasını aramaya koyulurlar. Haritayı bulan çocuklar sonra komik ipuçlarına yöneltilip üçünün birleştirilmesiyle gerçek hazineyi aramaya koyulurlar. En fazla 7 adet hediye bulunmaktadır. Yani en fazla 7 çocuk hediye bulacaktır.

EN UYGUN FİYATLI DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİ

Çocukların ve büyüklerin eğlence anlayışlarına uygun doğum günü paketleri ile eğlenceli organizasyonlara sağladığımız hizmetler arasında karaoke hizmeti, palyaço kiralama, survivor organizaysonu, eğlenceli bilim, sihirbazlık gösterisi, sevimli hayal kahramanı maskotlar, hazine avı etkinliği, origami, kum boyama, taş boyama ve catering yemek hizmetleri bulunmaktadır. Ailelerin işini kolaylaştırıp partide eğlenmelerini sağlayacak kolaylıklı paketlerimiz bulunmakta olup sizleri sevinderecek fiyatlarla karşınızda. Birbirinden eğlenceli ve renkli paketler çocukların en aktif şekilde eğlenmeleri için seçenekler arasında. Siz de bu doğum günü organizaysonunda misafirleriniz ile ilgilenip eğlenirken biz sizler için organizasyonu düzenleyelim.

Doğum günü partisi boyunca organizasyonu sağlayan organizasyon firmamızın sizler için sunduğu paketler hem büyüklere hem çocuklara hitap edecek kampanyalı paketlerle. Eğlenceli bir doğum günü partisi için sizlere sunduğumuz paketlerden en uygun ve profesyonel seçeneği seçebilirsiniz.

Artık sizlere çocuklarınızın bu en önemli günlerinde onlarla ilgilenmek ve eğlenip koşarlarken onları izlemek düşüyor. Doğum günü etkinlikleri ve organizasyonu için bizi aramanız yeterli.