Hazine Avı Etkinliği

Doğum günü partilerinin artık en vazgeçilmez eğlencesinden biri olan hazine avı etkinliğiyle çocuklar çılgınlarca eğlenip eğlencenin keyfini çıkartıyorlar. Doğum günlerinde çocuklara oryantaring hazine bulma etkinliği ve hazine avı organizasyonu düzenliyoruz. İpuçları ve şifrelerle çocukların hazineyi bulma oyun etkinliği düzenliyoruz, oryantaring haritayla çocuklar hazineyi bulma oyunu oynuyorlar parti organizasyonu boyunca. Oryantaring define haritası ve komik ipuçlarıyla desteklenen hediyeyi bulmaya çalışan çocuklar ekip halinde çalışarak hazineyi bulmaya çalışırlar. 1 saat süren etkinlik doğum günü organizasyonlarında en çok talep edilen etkinlik durumunda olup çocukların sabırsızlıkla beklediği eğlence saatidir. En az yarım saat önce alanda bulunan ekip harita ve ipuçları için keşif yaparak hazine avına hazırlık yapıyorlar.

Doğum günü organizasyonlarında çocuklara oryantaring hazine avı organizasyonları düzenlerken onların isteklerini göz önünde bulundurup hayallerine cevap vermeye çalışıyoruz. İpuçları ve haritalarla çocukların hazineyi bulma oyun etkinliği düzenleyip, oryantaring haritayla çocuklar hazineyi bulma oyunu oynuyorlar parti organizasyonunda. Hazine avı hizmeti ortalama 1 saat sürer ve hediye bulmak için çocuklar çıldırasıya yarışırlar. Önce üç gruba ayrılan çocuklar özel çuvallarda ki komik ipuçları yardımıyla oryantering haritaya ulaşırlar. Harita yardımıyla da hazineyi bulmaya çalışırlar. Oryantaring define haritası ve komik ipuçlarıyla hediyeyi bulmaya çalışan çocuklar ekip halinde çalışarak hazineyi bulmaya çalışıyorlar.

1 saat süren etkinlik öncelikle çocukların 3 ayrı gruba ayrılıp renk gruplarını belirlemelerinin ardından ilk sürpriz olan tatlandırma hazinesi aramaya başlarlar. Şeker ve çikolata hazinesiyle ağızları tatlanan çocuklar oryantaring hazien haritasını aramaya koyulurlar. Haritayı bulan çocuklar sonra komik ipuçlarına yöneltilip üçünün birleştirilmesiyle gerçek hazineyi aramaya koyulurlar. En fazla 7 adet hediye bulunmaktadır. Yani en fazla 7 çocuk hediye bulacaktır.