Just Dance Disco Partisi

JUST DANS DİSCO PARTİSİ

Artık kız çocuklarının hayallerini süsleyen just dans yarışmları doğum günü partilerinizde. Çılgınca dansların edildiği just dans kurulumu ile doğum günü mekanlarınız artık bir disco havasına bürünüyor. Renkli ekranda dans figürlerini takip etmeye çalışan çocukların neşesi görülmeye değer doğrusu.

Karaoke partisiyle renklenen doğum günü partilerine yeni bir soluk getiren just dans yarışma etkinliğiyle özellikle kız çocukları doğum günlerini sabırsızlıkla bekler oldu. Projeksiyon ekranından yansıyan figürlerin dans hareketlerine ayak uydurmaya çalışan çocuklar yere düşüp şarkılar söyleyerek çok eğleniyorlar.

Karaoke partisiyle başlayan partilerin just dans ile dans eden çocukların dolduğu bir ortama dönüşüyor partiler. Çılgın dans figürlerini taklit etmeye çalışırken komik duruma düşmek elbette onları daha çok eğlendiriyor.

Disco house partisi ile doğum günü partilerinde dans edip ekipler halinde yarışan çocukların keyifleri görülmeye değer. Doğum günü mekanlarınızı açık mekan olsun kapalı mekan olsun bir disco ortamına çevirerek büyükleri ve çocukları eğlenceye davet ediyoruz. Her türlü mekana kurabildiğimiz ses ssitemi ekipmanı ve disco ışığı ile doğum günü organizasyonlarını gerçek bir dans parti havasına çeviriyoruz.