Nostaljik Eski Satıcılar

Nostaljik Eski Satıcılar

Eski nostaljik satıcılar ile sokakları eski istanbul arabalarıyla doldurmak ve doğum günü partilerinde çocukları sevindirmek için pamuk şeker ve popcorn arabasıyla onları sevindirmek. Eski nostaljik duygularla çıktığımız yolda sizleri mutlu etmek için buradayız.

Unutulmaz organizasyonlar için çocukları sevindirmek bizlerin görevi. Renkli arabalarla nostaljik duyguların yeniden taçlandığı partiler elbette daha unutulmaz olurlar. Pamuk şeker arabası, mısırcı, popcorn kiralama, osmanlı macunu ve osmanlı şerbeti ile çocukların keyifle doymaları için alanları dolduruyoruz.

Popcorn, patlamış mısır arabası, pamuk şeker arabası, şerbet ve osmanlı macunu gibi eski istanbul satıcılarını eğlence partilerinde görmek isterseniz irtibata geçebilirsiniz bizimle.

Renkli arabaların başında osmanlı kıyafetleri ile dağıtıcılar çocukları sevindirmeye devam ediyor. Patlamış mısırlarla sıraya girmiş çocukların popcorn alma heyecanı ve neşesi. Elinde kocaman pembe pamuk şeker ile dolaşan minik çocukların heyecanı görülmeye değer. Şerbet güğümü ile bardaklarına şerbet değilde sanki neşe doldurduğumuz çocukların eğlenceli halleri.